Dobitniki občinskih priznanj
Dobitniki občinskih priznanj
2020
- Košarkarski klub Cerknica - Priznanje 12. junij
- Dušan Jernejčič - Priznanje 12. junij
- Ksenija Preželj - Zlato taborsko priznanje
- Telesno kulturno društvo Sovica - Zlato taborsko priznanje
- Mineralka d.o.o. - Srebrno taborsko priznanje
- Prostovoljno gasilsko društvo Otave - Srebrno taborsko priznanje
- Sonja Škrabec Štefančič - Srebrno taborsko priznanje
- Ping pong klub Rakek - Srebrno taborsko priznanje
- Anton Černe - Srebrno taborsko priznanje
- mag. Anita Knez - Srebrno taborsko priznanje
- Motosport klub Notranjska - Bronasto taborsko priznanje
- Jana Skuk - Bronasto taborsko priznanje
- Marija Hribar - Priznanje 12. junij
- Zvonka Ješelnik - Priznanje 12. junij
- Jože Oblak - Zlato taborsko priznanje
- OŠ Jožeta Krajca Rakek - Zlato taborsko priznanje
- Helena Rajk - Zlato taborsko priznanje
- Bogdan Urbar - Zlato taborsko priznanje
- Prostovoljno gasilsko društvo Žerovnica - Zlato taborsko priznanje
- mag. Jožef Krnc - Zlato taborsko priznanje
- Vida Winkler - Srebrno taborsko priznanje
- Aleksandra Šega - Srebrno taborsko priznanje
- Ljerka Pirnat - Bronasto taborsko priznanje
- Ekipa bolničarjev PGD Cerknica - Bronasto taborsko priznanje
- PRostovoljno gasilsko društvo Sveti vid - Bronasto taborsko priznanje
- dr. France Arhar - Priznanje Častni občan
- Jože Turšič- Priznanje 12. junij
- podjetje Eurobox d.o.o. - Zlato taborsko priznanje
- Ivan Kranjc - Zlato taborsko priznanje
- Branko Štrukelj - Srebrno taborsko priznanje
- Mojca Intihar - Srebrno taborsko priznanje
- Nejc Gornik - Srebrno taborsko priznanje
- Zofija Kovič - Srebrno taborsko priznanje
- Notranjski rogisti - Srebrno taborsko priznanje
- Združenje šoferjev in avtomehanikov Cerknica - Srebrno taborsko priznanje
- Pevski zbor Dragonarji generala Maistra - Bronasto taborsko priznanje
- Janez Dragolič - Bronasto taborsko priznanje
- Janez Lah - Bronasto taborsko priznanje
- Marija Sečnik - Bronasto taborsko priznanje
- Stojan Stražiščar - Bronasto taborsko priznanje
2017
- RDEČI KRIŽ Slovenije, Območno združenje Cerknica-Loška dolina-Bloke - Priznanje 12. junij
- Jože Rajk - Priznanje 12. junij
- Marija in Janko Košir - Zlato taborsko priznanje
- Milivoj Matković - Zlato taborsko priznanje
- Janez Milavec - Zlato taborsko priznanje
- Čebelarsko društvo Rakek - Zlato taborsko priznanje
- Pustno društvo Cerknica - Zlato taborsko priznanje
- PGD Rakek - Zlato taborsko priznanje
- PGD Cerknica - Zlato taborsko priznanje
- Ciril Vidrih - Srebrno taborsko priznanje
- Mitja Dragolič - Srebrno taborsko priznanje
- Jože Obreza - Srebrno taborsko priznanje
- Jamarsko društvo Rakek - Srebrno taborsko priznanje
- Desetina veterank PGD Grahovo- Srebrno taborsko priznanje
- Štefanija Šebalj Mikše - Bronasto taborsko priznanje
- Miro Mlinar - Bronasto taborsko prizanje
- Slavko Kržič - Bronasto taborsko priznanje
- Matija Gabrejna - Bronasto taborsko priznanje
- Miran Jernejčič - Bronasto taborsko priznanje
- Danimir Matevž Mazi - Bronasto taborsko priznanje
- PGD Cajnarje - Bronasto taborsko priznanje
- Jan Piletič - Bronasto taborsko priznanje
2016
- Notranjski študentski klub - Priznanje 12. junij
- Radivoj Jesenšek - Zlato taborsko priznanje
- Milena Braniselj - Zlato taborsko priznanje
- Mihael Žnidarič - Zlato taborsko priznanje
- Darko Žnidaršič - Zlato taborsko priznanje
- PGD Martinjak - Zlato taborsko priznanje
- Ribiška družina Cerknica - Zlato taborsko priznanje
- Nogometni klub Rakek - Zlato taborsko priznanje
- Nogometni klub Cerknica - Zlato taborsko priznanje
- Darja Lekšan - Srebrno taborsko priznanje
- Franc Turšič - Srebrno taborsko priznanje
- Marko KLANČAR - Srebrno taborsko priznanje
- Darja Štefančič - Srebrno taborsko priznanje
- Mažoretni, twirling in plesni klub Mace - Srebrno taborsko priznanje
- Matija Jenko - Bronasto taborsko prizanje
- Antonija Bajc - Bronasto taborsko priznanje
- Marko Prudič - Bronasto taborsko priznanje
- Slavka Telič - Bronasto taborsko priznanje
- Zdenko Hrestak - Bronasto taborsko priznanje
- Tatjana Lužar - Bronasto taborsko priznanje
2015
- Jošt Rupnik - Priznanje 12. junij
- PGD Ivanje selo - Zlato taborsko priznanje
- Igor Gornik - Zlato taborsko priznanje
- Franc Krajc - Zlato taborsko priznanje
- Rajko Intihar - Zlato taborsko priznanje
- Valentin Novak - Zlato taborsko priznanje
- Lucija Milavec- Srebrno taborsko priznanje
- Anja Štefan - Srebrno taborsko priznanje
- Domen Špeh - Bronasto taborsko priznanje
- Katja Žnidaršič - Bronasto taborsko priznanje
- Tina Hren - Bronasto taborsko priznanje
- Franci Velišček - Bronasto taborsko priznanje
- Peter Vesel Bronasto taborsko priznanje
2014
- Jože Vidic - Častni občan
- Tomaž Perko - Priznanje 12. junij
- PGD Grahovo - Zlato taborsko priznanje
- PGD Gorenje Jezero - Zlato taborsko priznanje
- Planinsko društvo Cerknica - Zlato taborsko priznanje
- Janez Šlajnar - Srebrno taborsko priznanje
- Anita Leskovec - Srebrno taborsko priznanje
- Folklorna skupina KD Rak Rakek - Srebrno taborsko priznanje
- Ljudmila Rožanc - Srebrno taborsko priznanje
- Miloš Toni - Srebrno taborsko priznanje
- Tomaž Urbas - Bronasto taborsko priznanje
- Leon Drame - Bronasto taborsko priznanje
PRIZNANJA NA PODROČJU ZAŠČITE IN REŠEVANJA - INTERVENCIJA "ŽLEDOLOM"
- Društvo tabornikov, rod jezerska ščuka - srebrni grb občine
- Zveza katoliških skavtov in skavtinj STEG Cerknica 1 - srebrni grb občine
- Območni odbor rdečega križa Cerknica-Loška dolina-Bloke - zlati grb občine
- Društvo za podvodne dejavnosti Rak Rakek - zlati grb občine
- Jamarsko društvo Rakek - zlati grb občine
- Občinski štab za CZ občine Cerknica - zlati grb občine
- Robert Lekše - zlati grb občine
- Jože Turšič - zlati grb občine
- PGD Unec - srebrno priznanje občine
- PGD Ivanje selo - srebrno priznanje občine
- PGD Dolenja vas - srebrno priznanje občine
- PGD Dolenje Jezero - srebrno priznanje občine
- PGD Martinjak - srebrno priznanje občine
- PGD Žerovnica - srebrno priznanje občine
- PGD Gorenje Jezero - srebrno priznanje občine
- PGD Bezuljak - srebrno priznanje občine
- PGD Otave - srebrno priznanje občine
- PGD Cajnarje - srebrno priznanje občine
- PGD Sveti vid - srebrno priznanje občine
- PGD Rakek - zlato priznanje občine
- PGD Begunje - zlato priznanje občine
- PGD Grahovo - zlato priznanje občine
- PGD Cerknica zlato priznanje občine
2013
- Tone Urbas - Častni občan
- Marijan Rafael Loboda - Priznanje 12. junij
- Marija Hren - Zlato taborsko priznanje
- Jože Žnidaršič - Zlato taborsko priznanje
- PGD Bezuljak - Zlato taborsko priznanje
- PGD Dolenje Jezero - Zlato taborsko priznanje
- Komorni zbor Fran Gerbič - Zlato taborsko priznanje
- Ana Ivančič - Srebrno taborsko priznanje
- Ivanka Kranjc - Srebrno taborsko priznanje
- Franc Šlajnar - Srebrno taborsko priznanje
- Mikološko društvo Notranjske - Bronasto taborsko priznanje
- Skupina za obnovo kapelice Sv. Antona:
- Matjaž Žnidaršič - Bronasto taborsko priznanje
- Viktor Adamič - Bronasto taborsko priznanje
- Vital Dolničar - Bronasto taborsko priznanje
- Slavko Ardalić - Bronasto taborsko priznanje
- Joško Cerkvenik - Bronasto taborsko priznanje
- Marjan Zidar - Bronasto taborsko priznanje
- Ivan Lavrenčič - Bronasto taborsko priznanje
2012
- Janez Kebe - Priznanje 12. junij
- PGD Begunje pri Cerknici - Zlato taborsko priznanje
- Nared Marija - Zlato taborsko priznanje
- Kulturno društvo Rak Rakek - Srebrno taborsko priznanje
- Branko Zadnik - Srebrno taborsko priznanje
- Zmaga Raljevič - Bronasto taborsko priznanje
- Aleksandra Šega - Bronasto taborsko priznanje
2011
- Marjan Manček - Priznanje 12. junij
- Franc Dolničar - Zlato taborsko priznanje
- PGD Dolenja vas - Zlato taborsko priznanje
- PGD Unec - Zlato taborsko priznanje
- Društvo upokojencev Cerknica - Srebrno taborsko priznanje
- Društvo upokojencev Rakek - Srebrno taborsko priznanje
- Blaž Kranjc - Bronasto taborsko priznanje
- Vida Žlogar - Bronasto taborsko priznanje
- Ljudmila Rožanec - Bronasto taborsko priznanje
- STEG Cerknica 1, STEG Presihajoče jezero - Bronasto taborsko priznanje
- Mažoretni, twirling in plesni klub Mace - Bronasto taborsko priznanje
2010
- Edvard Lenarčič- Častni občan
- Anton Klančar - Priznanje 12. junij
- Ljoba Jenče - Zlato taborsko priznanje
- Vanda Šega - Zlato taborsko priznanje
- Mitja Gornik - Srebrno taborsko priznanje
- Prostovoljno gasilsko društvo Otave - Srebrno taborsko priznanje
- Vida Filipčič - Bronasto taborsko priznanje
2009
- Cveta Levec - Priznanje 12. junij
- Helena Mele - Priznanje 12. junij
- Društvo pevski zbor Tabor Cerknica - Priznanje 12. junij
- Franc Ješelnik - Zlato taborsko priznanje
- Janez Otoničar - Zlato taborsko priznanje
- Marijana Brecelj - Srebrno taborsko priznanje
- Franc Perko - Bronasto taborsko priznanje
- Milica Nabergoj - Bronasto taborsko priznanje
- Podjetje Alpod d. o. o. - Bronasto taborsko priznanje
2008
- Andreja Peklaj - Priznanje 12. junij
- Gertruda Zigmund - Priznanje 12. junij
- Glasbena šola Frana Gerbiča Cerknica - Zlato taborsko priznanje
- Bojan Žnidaršič - Srebrno taborsko priznanje
- Prostovoljno industrijsko gasilsko društvo Brest Cerknica - Srebrno taborsko priznanje
- Franci Albreht - Bronasto taborsko priznanje
- Janez Rigler - Bronasto taborsko priznanje
- Marinka Kralj - Bronasto taborsko priznanje
2007
- Prof.dr. Irene Portis Winner - Častni občan
- Prostovoljno gasilsko društvo Cerknica - Priznanje 12. junij
- Jože Vidic - Zlato taborsko priznanje
- Prostovoljno gasilsko društvo Grahovo - Zlato taborsko priznanje
- Bogdan Kočevar - Srebrno taborsko priznanje
- Jože Turšič - Srebrno taborsko priznanje
- Rajko Intihar - Srebrno taborsko priznanje
- Zdravko Novak - Srebrno taborsko priznanje
- Kegljaški klub Brest Cerknica - Srebrno taborsko priznanje
- Prostovoljno gasilsko društvo Rakek - Srebrno taborsko priznanje
- Ribiška družina Cerknica - Srebrno taborsko priznanje
- Danica Kranjec - Bronasto taborsko priznanje
- Janez Steržaj - Bronasto taborsko priznanje
- Mira Kavčič - Bronasto taborsko priznanje
2006
- Janez Kranjec - Častni občan
- Anton Gornik - Priznanje 12. junij
- Franc Kavčič - Priznanje 12. junij
- Daniela Kočevar - Zlato taborsko priznanje
- Olga Otoničar - Zlato taborsko priznanje
- Andrej Hribar - Srebrno taborsko priznanje
- Branko Petrič - Srebrno taborsko priznanje
- Ivan Zabukovec - Srebrno taborsko priznanje
- Jože Širaj - Srebrno taborsko priznanje
- Marjan Kržič - Srebrno taborsko priznanje
- Helena Mulc - Bronasto taborsko priznanje
- Karmen Petrič - Bronasto taborsko priznanje
- Tina Potokar - Bronasto taborsko priznanje
2005
- Drago Jakopin - Častni občan
- Maksimiljan Rot - Častni občan
- Ludvik Špitalar - Priznanje 12. junij
- Miroslav Jenček - Priznanje 12. junij
- Kulturno društvo Godba Cerknica - Priznanje 12. junij
- Danica Štefančič - Zlato taborsko priznanje
- Marjeta Kavčič Obreza - Zlato taborsko priznanje
- Metod Lampe - Zlato taborsko priznanje
- Tone Urbas - Zlato taborsko priznanje
- Knjižnica Jožeta Udoviča Cerknica - Zlato taborsko priznanje
- Franc Krajc - Srebrno taborsko priznanje
- Igor Gornik - Srebrno taborsko priznanje
- Ivan Švelc - Srebrno taborsko priznanje
- Jošt Rupnik - Srebrno taborsko priznanje
- Matjaž Štefan - Srebrno taborsko priznanje
- Mitja Strohsack - Srebrno taborsko priznanje
- Radivoj Jesenše - Srebrno taborsko priznanje
- Ženska članska ekipa Kegljaški klub Brest Cerknica - Srebrno taborsko priznanje
- Aleš Štefančič - Bronasto taborsko priznanje
- Jamarsko društvo Rakek - Bronasto taborsko priznanje
- Medobčinsko društvo invalidov Cerknica -Loška dolina - Bloke - Bronasto taborsko priznanje